19.19’da İstiklal Marşı Okundu

Okunuyor | 19.19’da İstiklal Marşı Okundu
 19.19’da İstiklal Marşı Okundu

Vali Yazıcı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. Yıldönümünü münasebetiyle tüm yurtta aynı anda okunan İstiklal Marşı’na Antalyaspor Stadyumu’nda milli sporcular ve gençlerle eşlik etti. 

Vali Ersin Yazıcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla tüm yurtta saat 19.19’da okunan İstiklal Marşı’na Antalyaspor Stadyumu’nda milli sporcular ve gençlerle eşlik etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilen canlı yayına katılan Vali Ersin Yazıcı, Antalyalı milli sporcular ve gençlerle birlikte İstiklal Marşını okudu. 

Etkinlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir, Manisa, Gaziantep, Samsun, Sivas, Şırnak ve Van illerinden yapılan canlı yayınla saat 19:19 da İstiklal Marşımız okundu. Antalyaspor Stadyumu’nda gerçekleştirilen etkinliğe Vali Yazıcı’nın yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, milli sporcular ve gençler katıldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın