Başkan Böcek’ten A.Ü Rektörü Özlenen Özkan’a teşekkür ziyareti

Okunuyor | Başkan Böcek’ten A.Ü Rektörü Özlenen Özkan’a teşekkür ziyareti
 Başkan Böcek’ten A.Ü Rektörü Özlenen Özkan’a teşekkür ziyareti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan’ı ziyaret etti. Hastalığı ve tedavisi döneminde kendisine verdiği destek için teşekkür eden Böcek, “Akdeniz Üniversitesi benim yaşamama vesile oldu” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 108 gün süren Covid 19 tedavisinin ardından sağlığına kavuşmasında büyük rolü olan Akdeniz Üniversitesi’ni ziyaret etti. Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan’ın makamında gerçekleşen ziyarette Prof. Dr. Murat Turhan, Prof. Dr. Gülbin Arıcı ve Prof. Dr. Cengiz Toker de bulundu. Başkan Böcek, tedavi olup bugünlere gelmesine vesile olan Özkan ve tüm doktorlarına teşekkür etti. 

İYİ Kİ VARSINIZ

“Akdeniz Üniversitesi benim yaşamama vesile oldu” diyen Başkan Böcek, “Sizin nezdinizde tüm doktorlara teşekkür ederim. Bugünlere gelmeme vesile oldunuz. Hastaneden çıkıp hizmetlerime devam edebilir miyim? diye hayal kurmuştum. Bu hayalim gerçeğe dönüştürdünüz. Bu yüzden protokol gereği ilk ziyaretimi Vali beye yapmıştım. Bu haftaya da ilk sizi ziyaret ederek başlamak istedim. Tedavim süresinde emeği geçen bütün doktorlarıma, sağlık çalışanlarıma, hizmetli arkadaşlarıma ve başta size çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Her şey için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız” diye konuştu.

GURURLANDIK

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan da, hem eski bir hastasını hem de Büyükşehir Belediye Başkanı’nı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Özkan, “Sizi her anlamda sağlıklı, sıhhatli görmekten çok mutluyuz. Görevi devir alır almaz ilk sizin tedavinizi yapmak durumunda kaldık. İlk görevimiz başarıyla sonuçlandı. İnşallah bu Covid belasından hemen kurtuluruz. Sizi böyle sağlıklı görmek bizi çok gururlandırdı” dedi. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın