Vali Yazıcı, Antalya’nın Vergi Rekortmenlerini Ziyaret Etti

Okunuyor | Vali Yazıcı, Antalya’nın Vergi Rekortmenlerini Ziyaret Etti
 Vali Yazıcı, Antalya’nın Vergi Rekortmenlerini Ziyaret Etti

Vali Yazıcı, Antalya’da 2019 yılındaki Kurumlar Vergisi listesinde ilk 3’e giren firmaları ziyaret etti. Şirketleri tebrik edip başarılarının devamını dileyen Vali Yazıcı, şehrimizin ekonomik değerini artırmak için daha çok çalışacağız dedi.

Vali Ersin Yazıcı, 2019 yılına ilişkin 2020 yılında verilen Kurumlar Vergisi listesinde Antalya’da ilk 3’e giren firmaları ziyaret etti. Antalya Vergi Dairesi Başkanı İlhan Karayılan firma ziyaretlerinde Vali Yazı’ya eşlik etti. İlk 3’te yer alan Güneş Ekspres (Sun Express) Havacılık A.Ş.’den Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Fevzi Çalışkan, Fraport TAV Antalya Terminal İşletmeciliği A.Ş.’den Genel Müdür Deniz Varol ve Eti Elektro Metalürji A.Ş.’den Genel Müdür V. Baran Yönter’e teşekkür belgesi takdim eden Vali Yazıcı, başarılı çalışmalarından dolayı firmaları tebrik etti.

Firmalara Teşekkür Belgesi
Vergilerin her bir kuruşunun vatandaşlarımıza, şehrimize ve ülkemize hizmet olarak döndüğünü söyleyen Vali Yazıcı; “Antalya’da kurumlar vergisinde ilk 3’e giren firmalarımızı ziyaret ettik. Kendilerine teşekkür belgesi takdim ettik. Şehrimizin ekonomik değerini arttıran firmalarımızı tebrik ediyorum. Turizmden tarıma, sanayiden ticarete şehrimizi ekonomik anlamda daha ileriye götürmek için çok çalışacağız. Firmalarımıza Antalya ve ülke ekonomisine yaptıkları katkıdan dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Siz kazanın, tüm Türkiye kazansın.” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın