Vali Yazıcı’dan A Milli Futbol Takımımıza Ziyaret

Okunuyor | Vali Yazıcı’dan A Milli Futbol Takımımıza Ziyaret
 Vali Yazıcı’dan A Milli Futbol Takımımıza Ziyaret

Vali Ersin Yazıcı, Avrupa Futbol Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Belek’te kamp yapan A Milli Futbol Takımımızı ziyaret etti. “Ay Yıldızlı Bayrağımız için mücadele eden tüm sporcularımıza başarılar diliyorum.” dedi.

2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası A grubunda İtalya, Galler ve İsviçre ile karşılaşacak olan A Milli Takım ziyaretinde Vali Yazıcı’ya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan eşlik etti.

Türkiye Futbol Federasyonu A milli Takım Sorumlusu Selim Soydan, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ve futbolcularla sohbet eden Vali Yazıcı, “ Euro 2020’de önce İtalya devamında Galler ve İsviçre ile zorlu maçlara çıkacak olan Bizim Çocuklara başarı dileklerinde bulunmaya geldik. Her zaman göğsümüzü kabartıp Ay Yıldızlı Bayrağımızı gururla dalgalandıran futbolcularımız, bu turnuvada da inanıyorum ki önce gruptan çıkacak devamında da tıpkı 2002 Dünya Kupası’nda, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda olduğu gibi yarı final hatta finale kadar çıkacaklardır. Teknik ekip ve futbolcularımıza gönülden başarılar diliyorum” dedi.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Vali Ersin Yazıcı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Valimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler teknik ekip ve futbolcular olarak devletimizin her kademesinin yanımızda olduğunu biliyoruz. Her zaman olduğu gibi bu şampiyonada da elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Milletimizin inancı ve duaları, futbolcularımızın da gayreti ve mücadelesiyle başarılı olacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda A Milli Futbol Takımımızın oyuncuları, Vali Ersin Yazıcı’ya üzerinde isminin yazılı olduğu milli takım forması hediye etti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın